PRAVIDLA TOHOTO BLOGU

Dříve, než si stáhnete podvinek nebo začnete paličkovat podle návodů, přečtěte si, prosím tyto řádky.
Všechna paličkovaná díla, podvinky, návody a obrázkové postupy jsou, není-li uvedeno jinak, mé vlastní a totéž platí o fotografiích.
Respektujte, prosím, tedy má autorská práva a dodržujte pravidla tohoto blogu:

1. Fotografie, návody, podvinky nebo text bez mého svolení nekopírujte ani nevyužívejte jinak, než pro své paličkování.

2. Podvinky zde uveřejněné a u kterých je to uvedeno, jsou volně ke stažení, ale pouze pro vaši osobní potřebu, NE KE KOMERČNÍM ÚČELŮM! Paličkujte si pro sebe nebo pro obdarování blízkých, ale pokud si chcete paličkováním vydělávat, musíte si navrhovat své vlastní krajky.

3. Jestliže kdekoliv vystavujete paličkovanou krajku podle podvinku jiného autora, než jste vy sami, je vaší povinností kromě svého jména (krajku pouze realizujete) zmínit i jméno autora návrhu.

Za dodržování těchto tří základních pravidel slušnosti vám nabízím podvinky, za které byste museli všude jinde nejprve zaplatit. Co z toho mám? Dobrý pocit, že podvinky neskončí někde zapomenuté uvnitř notesu, ale přinesou radost i potěšení ještě někomu dalšímu. Věřte ale, a teď jistě nemluvím pouze o sobě, že každého autora velmi mrzí, když vidí, jak někdo jiný sklízí chvály za něho samotného.

Prohledat tento blog

úterý 13. prosince 2011

Variace na vánoční ozdůbky

návrh V.Cepáková, paličkovala Pavla M. - 14 let
Holky z kroužku se činily a vytvořily několik ozdůbek. Každá je originální svou barevností, i když podvinky jsou stále stejné.

Všechny další ozdobičky paličkovala podle mých návrhů Veronika N. - 14 let.


4 komentáře:

 1. dobrý den tyto ozdoby jsou moc moc krásné a já bych vás chtěla poprosit jestli byste na tuto stránku dala podvinek toho zeleného jablka je moc krásné a jelikož dělám ozdoby na vánoční výstavu potřebovala bych to co nejdřív, předem děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den!
   Děkuji za pochvalu, budu se snažit. Jen toho času kdyby bylo více! Jenom prosím, podvinky poskytuji pouze pro nekomerční využití, tzn. nejsou určené k prodeji. Pokud si je budete jen vystavovat, nemám nic proti.

   Přeji hezký den.
   V.Cepáková

   Vymazat
  2. ano chci je jen vystavovat a také mě velmi zaujala první ozdoba a kdybys te byla tak hodná a dala sem podvinek děkuji

   Vymazat
  3. Chystám se. Na oplátku mohla byste potom svou práci nafotit a poslat alespoň jednu fotku na ukázku? Mailová adresa je vpravo nahoře.

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře nebo připomínky. Budu moc ráda, jestliže se také budete chtít podělit o své rady a zkušenosti.

Thank you for your comments or suggestions. I will be very glad if you also want to share your advice and experience.