PRAVIDLA TOHOTO BLOGU

Dříve, než si stáhnete podvinek nebo začnete paličkovat podle návodů, přečtěte si, prosím tyto řádky.
Všechna paličkovaná díla, podvinky, návody a obrázkové postupy jsou, není-li uvedeno jinak, mé vlastní a totéž platí o fotografiích.
Respektujte, prosím, tedy má autorská práva a dodržujte pravidla tohoto blogu:

1. Fotografie, návody, podvinky nebo text bez mého svolení nekopírujte ani nevyužívejte jinak, než pro své paličkování.

2. Podvinky zde uveřejněné a u kterých je to uvedeno, jsou volně ke stažení, ale pouze pro vaši osobní potřebu, NE KE KOMERČNÍM ÚČELŮM! Paličkujte si pro sebe nebo pro obdarování blízkých, ale pokud si chcete paličkováním vydělávat, musíte si navrhovat své vlastní krajky.

3. Jestliže kdekoliv vystavujete paličkovanou krajku podle podvinku jiného autora, než jste vy sami, je vaší povinností kromě svého jména (krajku pouze realizujete) zmínit i jméno autora návrhu.

Za dodržování těchto tří základních pravidel slušnosti vám nabízím podvinky, za které byste museli všude jinde nejprve zaplatit. Co z toho mám? Dobrý pocit, že podvinky neskončí někde zapomenuté uvnitř notesu, ale přinesou radost i potěšení ještě někomu dalšímu. Věřte ale, a teď jistě nemluvím pouze o sobě, že každého autora velmi mrzí, když vidí, jak někdo jiný sklízí chvály za něho samotného.

Prohledat tento blog

středa 18. ledna 2012

Já mám koně...


paličkovala L.Deutchová, návrh V.Cepáková
návrh V.Cepáková, realizace Laďka D.

Nakreslit koně pro mě není mo jednoduché. I když to "trénuju" od mala, mojí spolužačku z dětství Hanku v tomhle nikdy nedostihnu, protože prostě koně doma ve stáji nemám. Ona ano. Jak ta uměla nakreslit koně!

Převést obrázek do řeči krajky je pak ještě těžší. Milovníci koní jsou ale mezi námi pořád. Tak jsem byla tak trochu donucena. Troufla jsem si jen na hlavy. Nohy mi nikdy nešly, obvykle jsem je takticky schovávala ve vysoké trávě.

A tady už je Laďčin obrázek v paspartě - dárek pro dceru, milovnici koní, která je zná mnohem lépe než já. Zasvětila jim totiž svůj život.


1 komentář:

  1. nie jestem miłośniczką koni, ale te bardzo mi się podobają, tzn. że koronką klockową można zrobić wszystko.
    Tylko trzeba mieć pomysł.
    pozdrawiam

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře nebo připomínky. Budu moc ráda, jestliže se také budete chtít podělit o své rady a zkušenosti.

Thank you for your comments or suggestions. I will be very glad if you also want to share your advice and experience.