PRAVIDLA TOHOTO BLOGU

Dříve, než si stáhnete podvinek nebo začnete paličkovat podle návodů, přečtěte si, prosím tyto řádky.
Všechna paličkovaná díla, podvinky, návody a obrázkové postupy jsou, není-li uvedeno jinak, mé vlastní a totéž platí o fotografiích.
Respektujte, prosím, tedy má autorská práva a dodržujte pravidla tohoto blogu:

1. Fotografie, návody, podvinky nebo text bez mého svolení nekopírujte ani nevyužívejte jinak, než pro své paličkování.

2. Podvinky zde uveřejněné a u kterých je to uvedeno, jsou volně ke stažení, ale pouze pro vaši osobní potřebu, NE KE KOMERČNÍM ÚČELŮM! Paličkujte si pro sebe nebo pro obdarování blízkých, ale pokud si chcete paličkováním vydělávat, musíte si navrhovat své vlastní krajky.

3. Jestliže kdekoliv vystavujete paličkovanou krajku podle podvinku jiného autora, než jste vy sami, je vaší povinností kromě svého jména (krajku pouze realizujete) zmínit i jméno autora návrhu.

Za dodržování těchto tří základních pravidel slušnosti vám nabízím podvinky, za které byste museli všude jinde nejprve zaplatit. Co z toho mám? Dobrý pocit, že podvinky neskončí někde zapomenuté uvnitř notesu, ale přinesou radost i potěšení ještě někomu dalšímu. Věřte ale, a teď jistě nemluvím pouze o sobě, že každého autora velmi mrzí, když vidí, jak někdo jiný sklízí chvály za něho samotného.

Prohledat tento blog

pondělí 7. ledna 2013

Povánoční

návrh a realizace V.Cepáková

Letos jsem měla na vánoční tvoření čas až po Vánocích. O to víc jsem si ho užila. Když už skončil všechen ten shon, dárky byly rozdány, nepořádek přestal vadit, všichni byli přejedení a nikdo po mně nechtěl kuchařské výkony, usedla jsem konečně k opuštěné herdulce, nápady se mi draly z hlavy jeden za druhým a na stromečku přibývala vločka za vločkou. Bylo by jich určitě víc, ale uznejte, paličkovat čtrnáct dní po Vánocích vánoční ozdůbky je trochu podivné. Je čas myslet na dekorace jarní. Taky se tak těšíte?


Vločky se u nás na stromečku pohoupaly jen na chvilečku, protože všechny poputují za Eliškou do slunné Austrálie. Doufám, že jí udělají stejnou radost, jako udělala ona mně :-)

Všem vám přeji v nadcházejícím roce spoustu nápadů a příjemných chvil u ruční práce.

2 komentáře:

  1. Vlaďko, vločky jsou nádherné a určitě Elišce udělají velkou radost jednak svou krásou a pak i proto, že jsou vytvořené srdcem. A taky jsem koukala jak jsi do nich krásně zapracovala barevné kousky rouna.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahojky Vladka zdravim tebe mas super deko na takove prase vis neznam skoda mnj moc libi posilam pa Karin

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře nebo připomínky. Budu moc ráda, jestliže se také budete chtít podělit o své rady a zkušenosti.

Thank you for your comments or suggestions. I will be very glad if you also want to share your advice and experience.