PRAVIDLA TOHOTO BLOGU

Dříve, než si stáhnete podvinek nebo začnete paličkovat podle návodů, přečtěte si, prosím tyto řádky.
Všechna paličkovaná díla, podvinky, návody a obrázkové postupy jsou, není-li uvedeno jinak, mé vlastní a totéž platí o fotografiích.
Respektujte, prosím, tedy má autorská práva a dodržujte pravidla tohoto blogu:

1. Fotografie, návody, podvinky nebo text bez mého svolení nekopírujte ani nevyužívejte jinak, než pro své paličkování.

2. Podvinky zde uveřejněné a u kterých je to uvedeno, jsou volně ke stažení, ale pouze pro vaši osobní potřebu, NE KE KOMERČNÍM ÚČELŮM! Paličkujte si pro sebe nebo pro obdarování blízkých, ale pokud si chcete paličkováním vydělávat, musíte si navrhovat své vlastní krajky.

3. Jestliže kdekoliv vystavujete paličkovanou krajku podle podvinku jiného autora, než jste vy sami, je vaší povinností kromě svého jména (krajku pouze realizujete) zmínit i jméno autora návrhu.

Za dodržování těchto tří základních pravidel slušnosti vám nabízím podvinky, za které byste museli všude jinde nejprve zaplatit. Co z toho mám? Dobrý pocit, že podvinky neskončí někde zapomenuté uvnitř notesu, ale přinesou radost i potěšení ještě někomu dalšímu. Věřte ale, a teď jistě nemluvím pouze o sobě, že každého autora velmi mrzí, když vidí, jak někdo jiný sklízí chvály za něho samotného.

Prohledat tento blog

pátek 19. července 2013

Na vedlejší koleji

návrh a realizace V.Cepáková

Přehodila jsem výhybku a můj život se jako prudce rozjetý rychlík ubírá úplně jiným směrem než před pár lety. Důsledek - paličkovací mánie vyprchala a zůstala v pomalém motoráčku na vedlejší koleji. Proto takové velké ticho tady. Přesto se ale občas k paličkám dostanu. Třeba tenhle malý experiment s paličkováním v síti. Použila jsem zbylé vysrážené bavlnky, aby mě už při praní nezlobily deformací hotové krajky a fungovalo to. Krajka drží i po vyprání.

návrh a realizace V.Cepáková

2 komentáře:

  1. Pěkné. A že je paličkování na vedlejší koleji přece nevadí, vždycky tam něco musí být, hlavně, že někde je.

    OdpovědětVymazat
  2. Hezké, je vidět, že paličkování se nezapomíná.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře nebo připomínky. Budu moc ráda, jestliže se také budete chtít podělit o své rady a zkušenosti.

Thank you for your comments or suggestions. I will be very glad if you also want to share your advice and experience.