PRAVIDLA TOHOTO BLOGU

Dříve, než si stáhnete podvinek nebo začnete paličkovat podle návodů, přečtěte si, prosím tyto řádky.
Všechna paličkovaná díla, podvinky, návody a obrázkové postupy jsou, není-li uvedeno jinak, mé vlastní a totéž platí o fotografiích.
Respektujte, prosím, tedy má autorská práva a dodržujte pravidla tohoto blogu:

1. Fotografie, návody, podvinky nebo text bez mého svolení nekopírujte ani nevyužívejte jinak, než pro své paličkování.

2. Podvinky zde uveřejněné a u kterých je to uvedeno, jsou volně ke stažení, ale pouze pro vaši osobní potřebu, NE KE KOMERČNÍM ÚČELŮM! Paličkujte si pro sebe nebo pro obdarování blízkých, ale pokud si chcete paličkováním vydělávat, musíte si navrhovat své vlastní krajky.

3. Jestliže kdekoliv vystavujete paličkovanou krajku podle podvinku jiného autora, než jste vy sami, je vaší povinností kromě svého jména (krajku pouze realizujete) zmínit i jméno autora návrhu.

Za dodržování těchto tří základních pravidel slušnosti vám nabízím podvinky, za které byste museli všude jinde nejprve zaplatit. Co z toho mám? Dobrý pocit, že podvinky neskončí někde zapomenuté uvnitř notesu, ale přinesou radost i potěšení ještě někomu dalšímu. Věřte ale, a teď jistě nemluvím pouze o sobě, že každého autora velmi mrzí, když vidí, jak někdo jiný sklízí chvály za něho samotného.

Prohledat tento blog

pondělí 4. listopadu 2013

Pour dentelliéres de la région Lémanique et environs

Dear Francoise!

I did not send you e mail even after several attempts. However, I would like to share my patterns with you. So there is a snowflake for you and your friends. I hope you enjoy it.

I am very glad you still interested in my design. I want to say thank you very much for our journal. I don´t understand to language, but all pictures are very interesting for me. Lace is always beautiful. 

Currently, I make bobbin lace less because I am quite busy and also my eyes are weak. I can only do what I can see. But I hope that I can continue writing this blog in the future.
podvinek není určený pro komerční využití
 Návod pro sněhovou vločku tentokrát ukážu jen v několika obrázkových krocích. Ale je tak jednoduchá, že ji určitě zvládnete.
 

3 komentáře:

  1. Serdecznie dziękuję za ten kurs, spróbuję wykorzystać Twoje wskazówki, pozdrawiam

    OdpovědětVymazat
  2. Krásná" Já snad po roce zase vytáhnu paličky a jednu zkusím :-)

    OdpovědětVymazat
  3. hola irena me gustaria enviarle "mi versión" de su gallinita de pascua y me comentara que le parece un saludo desde españa

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře nebo připomínky. Budu moc ráda, jestliže se také budete chtít podělit o své rady a zkušenosti.

Thank you for your comments or suggestions. I will be very glad if you also want to share your advice and experience.