PRAVIDLA TOHOTO BLOGU

Dříve, než si stáhnete podvinek nebo začnete paličkovat podle návodů, přečtěte si, prosím tyto řádky.
Všechna paličkovaná díla, podvinky, návody a obrázkové postupy jsou, není-li uvedeno jinak, mé vlastní a totéž platí o fotografiích.
Respektujte, prosím, tedy má autorská práva a dodržujte pravidla tohoto blogu:

1. Fotografie, návody, podvinky nebo text bez mého svolení nekopírujte ani nevyužívejte jinak, než pro své paličkování.

2. Podvinky zde uveřejněné a u kterých je to uvedeno, jsou volně ke stažení, ale pouze pro vaši osobní potřebu, NE KE KOMERČNÍM ÚČELŮM! Paličkujte si pro sebe nebo pro obdarování blízkých, ale pokud si chcete paličkováním vydělávat, musíte si navrhovat své vlastní krajky.

3. Jestliže kdekoliv vystavujete paličkovanou krajku podle podvinku jiného autora, než jste vy sami, je vaší povinností kromě svého jména (krajku pouze realizujete) zmínit i jméno autora návrhu.

Za dodržování těchto tří základních pravidel slušnosti vám nabízím podvinky, za které byste museli všude jinde nejprve zaplatit. Co z toho mám? Dobrý pocit, že podvinky neskončí někde zapomenuté uvnitř notesu, ale přinesou radost i potěšení ještě někomu dalšímu. Věřte ale, a teď jistě nemluvím pouze o sobě, že každého autora velmi mrzí, když vidí, jak někdo jiný sklízí chvály za něho samotného.

Prohledat tento blog

neděle 1. prosince 2013

Soutěž


Přišel čas pro zveřejnění paličkovaných ozdobiček podle jednoho jednoduchého podvinku. Splnila i nesplnila se má očekávání.

Splnila v tom smyslu, že skutečně stačí jen jednoduchý nákres a špetka fantazie a kraječka bude pokaždé jiná.

Nesplnila v tom, že jsem přece jen doufala ve větší účast, možná větší odvahu jít se svou kůží na trh :-).

Nevadí, nejsem zklamaná. Naopak. Jsem ráda, že se vůbec našlo pár odvážných a mezi nimi i krajkářka z daleké ciziny. Na krajkové ozdůbky se jděte podívat na soutěžní stránku a případně se vyjádřete, která se vám líbí. Já už jsem ale rozhodnutá odměnit všechny.

A tady jsou ty moje.

Hezký adventní čas!1 komentář:

  1. Jůůůů, já tak dlouho čekám na 1. prosinec, až na něj úplně zapomenu(o: U tebe se nemůžu vynadívat na tu druhou, ta je krásná, jemná, úžasná. U poslední asi budu dlouho přemýšlet, jak asi vznikla.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře nebo připomínky. Budu moc ráda, jestliže se také budete chtít podělit o své rady a zkušenosti.

Thank you for your comments or suggestions. I will be very glad if you also want to share your advice and experience.